09 01 2024 2177964 شناسه:
image
از 17 تا 22 دی ماه؛

حضور بنیاد اسراء در ششمین نمایشگاه آثار و دستاوردهای مراکز پژوهشی

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: ششمین نمایشگاه آثار و دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی (مشکات) از سوی معاونت پژوهش حوزه های علمیه و با همکاری شورای هماهنگی مراکز پژوهشی، با معرفی آثار و دستاوردهای پژوهشی ۶۶ مرکز علمی و پژوهشی از امروز آغاز گردید.


​​​​​​​پایگاه اطلاع رسانی اسراء: ششمین نمایشگاه آثار و دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی (مشکات) از سوی معاونت پژوهش حوزه های علمیه و با همکاری شورای هماهنگی مراکز پژوهشی، با معرفی آثار و دستاوردهای پژوهشی ۶۶ مرکز علمی و پژوهشی از امروز آغاز گردید.

علاقمندان می توانند با حضور در غرفه 25 واقع در طبقه همکف راهرو 1 ، از فعالیت های علمی و پژوهشی بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء آگاهی پیدا نمایند.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه آثار و دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی (مشکات) از سوی معاونت پژوهش حوزه های علمیه و با همکاری شورای هماهنگی مراکز پژوهشی، با معرفی آثار و دستاوردهای پژوهشی ۶۶ مرکز علمی و پژوهشی برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۹ الی ۱۹ از امروز یکشنبه 17 دی ماه لغایت جمعه 22 دی ماه به مجتمع امام خمینی (ره) واقع در گلزار شهدای شهر قم مراجعه کنند.
​​​​​​​


دیدگاه شما درباره این مطلب
افزودن نظرات